O nas

EWELINA

Mam na imię Ewelina i jestem założycielką Español Online - praktycznego szkolenia z języka hiszpańskiego przez Skypa. Od lat zajmuje się prowadzeniem zajęć językowych głównie w systemie stacjonarnym współpracując z firmami i szkołami językowymi jako nauczyciel i tłumacz. Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Aktualnie mieszkam w Hiszpanii i zajmuje się nauczaniem online na pełen etat. Uważam, że ten sposób prowadzenia zajęć jest bardzo efektywny i daje ogromne możliwości nie wspominając o wygodzie i komforcie pracy oraz nauki z każdego miejsca na ziemi nie tracąc czasu na dojazdy i inne czynności związane z dotarciem do szkoły.

Na moich zajęciach dbam o miłą i przyjazna atmosferę aby moi uczniowie ze spokojem i zaufaniem rozwijali swoje umiejętności językowe, zapoznając się również z kulturą Hiszpanii. Uczę metodą komunikatywną, stawiam na rozwijanie umiejętności mówienia nie zapominając o innych takich jak rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie i gramatyka. Korzystam z książek, nagrań audio, video, materiałów dodatkowych a wszystko to odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta oparte na jego preferencjach i oczekiwaniach.

JUSTYNA (nativo)

Mam na imię Justyna. Gdy miałam 8 miesięcy przyjechałam z rodziną do Hiszpanii. Wychowała się w tym kraju ale miałam bardzo obecną Polskę w moim sercu więc jeździłam do ojczyzny tak często jak mogłam.

Ukończyłam nauczanie przedszkolne i administrację. Mam doświadczenie jako nauczyciel i tłumacz języka hiszpańskiego. Ponieważ całą moja edukację realizowałam w Hiszpanii wraz gimnazjum przy ambasadzie polskiej w Madrycie kwalifikuje się jako nativo polsko-hiszpański.

Uwielbiam dzielić się moja znajomością języka hiszpańskiego. Specjalizuje się w konwersacjach i hiszpańskim w biznesie.